Project Description

ZNAK REKOMENDACJI PRODUKTOWEJ PTCA

  • Chcesz przetestować produkt w 100% grupie docelowej użytkowników?

  • Potrzebujesz certyfikatu i prestiżowego znaku rekomendującego produkt?

  • Chcesz pokazać swój wyjątkowy produkt światu?

Nic prostszego!

Nasz Koalicjant-Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA), dysponuje dostępem do bardzo szerokiej grupy odbiorców (pacjenci dorośli oraz opiekunowie dzieci z atopowym zapaleniem skóry i alergiami). Istnieje zatem możliwość przetestowania produktu, otrzymania zwrotnie ankiet oceniających od dowolnej liczby “testerów” oraz co najważniejsze, można ubiegać się o otrzymanie certyfikatu i zgody na używanie “Znaku Rekomendacji Produktowej PTCA“.

Projekt testowania i opiniowania produktów w PTCA jest o tyle unikatowy, że pozwala równocześnie dotrzeć z informacją o produkcie, jego zastosowaniach, właściwościach dla bardzo szerokiej grupy docelowej, a z drugiej strony proces certyfikacji opiera się o pozyskane dane i opinie od rzeczywistych użytkowników z grupy docelowej. Pozyskane opinie zawarte w elektronicznych ankietach oceniających, są doskonałym źródłem informacji, inspiracji i podstawą do wykorzystania w aktywności marketingowej (testowanie produktu przez rzeczywistych użytkowników ze starannie dobranej grupy docelowej).

Jeżeli chcesz uzyskać prestiżowy Znak i Certyfikat, skontaktuj się z nami (info@skin-hub.pl) lub bezpośrednio z Polskim Towarzystwem Chorób Atopowych (info@ptca.pl)

Znak Rekomendacji Produktowej PTCA