Project Description

KWARTALNIK ATOPIA-WYDANIE PAPIEROWE

Nasz koalicjant Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA), nieprzerwanie od początku 2017 roku wydaje dla swoich Członków kwartalnik “ATOPIA”. Spójrz w prawo, w sąsiedniej kolumnie możesz przejrzeć wydania kwartalnika w wygodnym czytniku e-book.

W SkinHub  postanowiliśmy, że najbliższe wydanie kwartalnika “ATOPIA”, poza wersją elektroniczną wydane zostanie również w formie tradycyjnej “papierowej”. I tak wydanie “ATOPII” nr 1/2020 będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych-nieodpłatnie w gabinetach lekarskich specjalistów alergologów, dermatologów, pediatrów, w istotnych centrach leczenia dermatologicznego i w sieci klinik Angelius Provita. W wydaniu papierowym kwartalnika, znajdziecie również niespodzianki w postaci próbek produktów do pielęgnacji skóry atopowej i alergicznej.

Partnerzy wydania papierowego kwartalnika “ATOPIA”

eenymeeny Partner PTCA

Członek Wspierający PTCA

Angelius Provita Partner PTCA

Członek Wspierający PTCA

Jeżeli Twoja Firma jest zainteresowana aktywnością reklamową w kwartalniku “ATOPIA”, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ofertą reklamową Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych, którą można przejrzeć, KLIKAJĄC W TEN LINK.

Przyszłość

Docelowo, w ramach Koalicji SkinHub planujemy uruchomić wydawnictwo skierowane do wszystkich pacjentów dermatologicznych i ich rodzin, pod roboczym tytułem “Głos Pacjenta Dermatologicznego”. Pismo będzie redagowane przez organizacje członkowskie Koalicji, będzie dotykać tematyki różnych chorób dermatologicznych (AZS, ŁZS, Łuszczyca, Pęcherzyca, Nowotwory Skóry, Pokrzywka itd). Wydawnictwo będzie też kanałem dystrybucji edukacji oraz aktywności podejmowanych przez nasze członkowskie organizacje pacjenckie.

Twoja marka chce dołączyć do projektu? Napisz do nas!