ZMIEŃ ŚWIAT JUŻ DZIŚ

SkinHub powinna zrzeszyć jak największą ilość polskich organizacji pacjenckich i ich reprezentantów, reprezentujących różne dermatozy i alergie, tak aby wspólnie działać na rzecz poprawy jakości życia pacjentów i ich rodzin w całej Polsce.
Dołącz do nas już dziś! Zostań Wolontariuszem lub dołącz Twoją organizację.

wolontariat
członkostwo

DLACZEGO TWOJA ORGANIZACJA POWINNA PRZYSTĄPIĆ DO KOALICJI?

”Koalicja na rzecz dermatoz niezakaźnych i alergii” – w skrócie nazwana SkinHub – to pomysł na wyjątkowy ogólnopolski sojusz służący wszystkim organizacjom pacjenckim pozarządowym (Stowarzyszenia, Fundacje, Towarzystwa Naukowe, Stowarzyszenia Stowarzyszeń ale też nieformalne grupy wsparcia pacjentów), które działają w obszarze poprawy życia pacjentów z dermatozami niezakaźnymi i alergiami, w całej Polsce.

SkinHub powstała jako demokratyczna organizacja parasolowa (organizacja jest zarządzana przez Radę Dyrektorów, w skład której wchodzą przedstawiciele wszystkich organizacji członkowskich), z siedzibą w Warszawie. SkinHub powstała z inicjatywy 2 podmiotów pozarządowych, które dostrzegły potrzebę koordynacji działań i wspólnej pracy na rzecz pacjentów. Misja, strategia i potrzeby, zostały zatem sformułowane przez: Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych oraz Fundację Alabaster.

Członkostwo w Koalicji SkinHub jest nieodpłatne

FORMULARZ REJESTRACJI ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ W KOALICJI SKINHUB

I -  PODSTAWOWE DANE ORGANIZACJI

III -  POWIEDZ NAM WIĘCEJ O ORGANIZACJI

Pokaż politykę prywatności

Koalicja SkinHub
Warszawa, Polska

+48 504 415 416